بسته بندی و ارسال

بسته بندی و مواد

مواد بسته بندی بستگی به نوع ، اندازه و شرایط فریم در آثار هنری دارد. این می تواند باشد ، از بسته بندی کردن حباب گرفته تا لوله PVC یا لوله حمل و نقل سنگین ، یا حتی جعبه های چوبی. بسته بندی صحیح انتخاب شده برای هر اثر هنری بهترین روش برای محافظت از آثار هنری در برابر صدمات مکانیکی ، رطوبت و نور خورشید است که می تواند بسیار مضر باشد. متخصصان در بسته بندی آثار هنری می توانند مناسب ترین ماده را برای بسته بندی یک اثر هنری انتخاب کنند. اهمیت استفاده از بسته بندی استاندارد این است که کلیه آثار هنری باید در حین حمل و نقل ثابت شوند. به عنوان مثال ، آثار هنری که از طریق جاده منتقل می شوند ، به خصوص آنهایی که اندازه آنها غیر استاندارد است ، باید با دقت بیشتری منتقل شوند زیرا هر اتفاقی در جاده می افتد ممکن است به موارد با ارزش آسیب برساند.

اهمیت بسته بندی صحیح

آثار هنری ممکن است از دست و اقلیم های مختلفی عبور کنند ، بنابراین داشتن یک سیستم بسته بندی حرفه ای و مناسب بسیار ضروری است. ایمنی آثار هنری همیشه یکی از مهمترین نگرانی های ایده است. هر اثر هنری قبل از انتقال ، باید با دقت بسته بندی شود تا از آسیب های احتمالی جلوگیری شود. روش بسته بندی روشی ظریف است که بسته به نوع کار هنری و حمل و نقل متفاوت است و توسط متخصصان با تجربه در این زمینه انجام می شود. گالری ایده بسته بندی متناسب برای هر اثر هنری ارائه می دهد. ما سعی می کنیم برای همه آثار هنری ارزش قائل شویم و در شرایط عالی از آثار هنری مراقبت کنیم.

انتقال و حمل و نقل

خریدار آثار هنری خریداری شده را به خوبی بسته بندی شده و به آدرس حمل و نقل خریدار دریافت می کند. گالری ایده تمام هزینه های بسته بندی و انتقال کار را بررسی خواهد کرد. مدت زمان تحویل به آدرس خریدار بسته به کشور و محل خریدار متفاوت خواهد بود.