بیمه تعمیر ونگهداری

به همین ترتیب ، عدم حمل و نقل ایمن ، بسته بندی و نصب و همچنین استفاده از قاب و شیشه های نامناسب ، تمیز کردن نادرست ، خراشیدن ، پخش شدن رنگ ، پاره شدن و پوسیدگی از دلایل جمعی است که در صورت عدم توجه به آن ، خسارت های بیشتری به همراه خواهد داشت.

گالری ایده خوشحال است از ارائه خدمات درخشان در این زمینه با کمک متخصصان و متخصصان ترمیم ، در آزمایشگاه و استودیوهای تعمیر خود

چه در محل نصب و یا در انبار نگهداری شود ، آثار هنری نیاز به نگهداری و توجه صحیح دارند. روش صحیح ایمن نگه داشتن آثار هنری ، تهیه روش های محافظتی و پیشگیری از آسیب های احتمالی است.

بسیاری از مجموعه داران به دلیل عدم آگاهی از نگهداری صحیح ، با آثار هنری آسیب دیده روبرو شده اند. اگر خسارت وارد شود ، روش هایی برای بازیابی آثار هنری وجود دارد. آثار هنری که صدمه دیده اند می توانند برای ترمیم به گالری ایده منتقل شوند. این کار توسط متخصصان و متخصصان ما در استودیوها و کارگاههای آموزشی ما انجام می شود. کارشناسان ما با توجه به نوع آسیب ، آثار هنری را با نوع و روش مناسب نگهداری تعمیر می کنند. کلیه مراحل نگه داشتن مطابق با اخلاق مهارت به خوبی مستندسازی و انجام می شود.

بیمه آثار هنری

هرکسی که یک اثر هنری بزرگ داشته باشد ، بدون شک دوست دارد این بیمه را در برابر هر نوع خسارت بیمه کند. متخصصان ما در گالری ایده در زمینه محافظت از آثار هنری کاملاً آموزش دیده و باتجربه هستند و برای به دست آوردن پوشش بیمه ای باید این آسیب ها را پوشش دهند. بنابراین ، کارشناسان ایده مراقبت های لازم را برای هر اثر هنری ارائه می دهند و پوشش بیمه تمام هزینه های مربوط به هر نوع نگهداری را تأمین می کند.

نگهداری و تعمیر آثار هنری

محافظت و نگهداری از آثار هنری ضروری است. بیمه آثار هنری یکی از خدمات قابل توجهی است که توسط گالری ایده ارائه می شود. این خدمات برای موزه ها ، گالری ها ، گنجینه ها ، فروشگاه های مهم هنری ، کلکسیونرها مقرون به صرفه و مفید هستند. اگر شخصی صاحب یک اثر هنری ارزشمند یا مجموعه ای از آثار هنری با ارزش باشد ، گالری ایده به شدت به او توصیه می کند که در محافظت از آنها بهترین مراقبت ممکن را داشته باشد. قارچ ، ذرات گرد و غبار موجود در هوا ، عدم تعادل دما ، نصب نامناسب و تأثیرات نامناسب نور از جمله عواملی است که می تواند منجر به آسیب تدریجی آثار هنری شود.